Karaman Barosunda Devir Teslim Yapıldı

 

 
Geçtiğimiz günlerde Karaman Barosu Başkanlığı’na seçilen Avukat Oktay Yılmaz için Karaman Barosu’nda devir teslim töreni yapıldı. Törene çok sayıda avukat katıldı.

 

Karaman Baro Başkanlığına seçilen Av. Oktay yılmaz görevi Av. Bayram Ali Bulut’tan devraldı. Karaman Barosu’nda geçtiğimiz hafta yapılan seçimlerin ardından Oktay Yılmaz dönemi başladı.

 

Yunus Emre Konferans Salonu’nda gerçekleşen seçimde Av. Kerim Gökhan Şancı ile Av. Oktay Yılmaz’ın listeleri yarışmıştı. Seçim sonunda, üyelerden 55’inin oyunu alan Oktay Yılmaz başkan seçilirken, diğer aday Kerim Gökhan Şancı ise 50 oy aldı. Karaman Barosu’nun yeni başkanı olan Avukat Oktay Yılmaz;

 

‘’Gerçekleştirdiğimiz seçimlerde aday olmayıp şahsımı destekleyen, Karaman Barosu’nun en fazla Başkanlığını yürüten, değerli ağabeyim avukat Bayram ali bulut’a teşekkür ediyorum. Bizlere gösterdiği örnek davranış ve hizmetlerinden dolayı bu plaketi kendisine hediye ediyorum’’ dedi.

 

Görevi devreden Avukat Bayram Ali Bulut yaptığı konuşmada;

 

‘’Değerli arkadaşlar 1990 yılında başlayan hizmetime genç ve başarılı bir arkadaşıma devir etmenin huzur ve mutluluğu içerisindeyim. Bu zamana kadar çalışmalarımda yanımda yer alan maddi ve manevi desteğini esirgemeyen tüm meslektaşlarıma teşekkür eder yeni seçilen Başkan ve ekibine başarılar dilerim.’’ Dedi.

 

Avukat Oktay Yılmaz’ın yönetim kurulunda şu isimler yer alıyor:

 

"Fatih Akpınar, Mustafa Çınar, Gonca Mavi, Murat Öztürk, Halil Gençer, Yılmaz Dinler, Mehmet Ayçiçeği, Hacı İbrahim Yıldızbaş, Disiplin Kurulu, Hatice Zengin Kelleci, Eda Kondur, Tuba Karakuş, Baro Denetim Kurulu, Sezai Öcal, Mecit Altun, Özgür Soyalan. Barolar Birliği üyeliklerine ise Bayram Ali Bulut, Mehmet Ayçiçek."